קייטרינג לאירועים קטנים

קייטרינג לאירועים קטנים

קייטרינג הוא פיתרון מצוין לכל אירוע – האוכל טעים להפליא, לא נדרשת הכנה מיוחדת שגוזלת זמן וכול מה שנותר לכם לעשות בתור מארגני האירוע, זה פשוט לשבת וליהנות עם האורחים שלכם. בעבר, פריבילגיית הזמנת הקייטרינג הייתה שייכת רק לאירועים גדולים ורבי משתתפים, אך כיום, ניתן להזמין קייטרינג גם לאירועים קטנים.

לאילו אירועים הקייטרינג מתאים במיוחד ומהם היתרונות המרכזיים בהזמנה שכזו?

קייטרינג לאירועים קטנים – מגוון ומרשים

מעבר לעובדה כי הקייטרינג חוסך לכם התעסקות מפרכת, הוא עמו שני אלמנטים משמעותיים לאירועים – המגוון הרחב של המאכלים והרושם שנוצר מכך. בדרך כלל, אירועים קטנים יכולים להסתכם בכמות מאכלים מצומצמת, אך תתפלאו לגלות שבאותו סכום כספי ובפחות מאמץ, תוכלו לקבל מגוון מאכלים רב כמו קייטרינג חלבי, קייטרינג צמחוני, קייטרינג דרוזי מבית סמבוסק ועוד. מגוון המאכלים ירשים את האורחים שלכם וכמובן, יהיה ערב לחיך.

בת מצווה ויום הולדת – קייטרינג לכל אירוע

אירועים קטנים מוגדרים כאירועים שלא מתקיימים באולמי שמחות וגני אירועים, המתאימים למספר משתתפים רב, אלא אירועים שמתקיימים בבית או במקום ציבורי, המתאים למספר מצומצם של משתתפים.

* בר או בת מצווה – חגיגת בת או בר המצווה הפכה לחגיגה מושקעת בשנים האחרונות, אך יש מי שיעדיפו לחגוג בצניעות ובפרטיות את האירוע החשוב הזה, גם על מנת לשוות לו אווירה יותר אינטימית וגם על מנת לאפשר לצד החגיגה, טיול לחו”ל או נופש משפחתי. עם זאת, חשוב שחגיגה זו תהיה מרשימה ומושקעת וקייטרינג יכול להיות בדיוק האלמנט, שיהפוך את האירוע מארוחת ערב או מפגש משפחתי לחגיגה של ממש.

* יום הולדת – יום הולדת יש רק פעם בשנה ולכן ישנו צורך לציין את האירוע בריש גלי. במיוחד נכון הדבר כאשר מדובר בימי הולדת ייחודיים כמו יומולדת שנה לתינוק, יומולדת 18, וימי הולדת בגילאים מופלגים יותר, יחד עם המשפחה המורחבת. קייטרינג לאירועים כאלו מתאים ביותר וביכולתו לגרום לאירוע להיות חגיגי ומרשים יותר. כמו כן, הזמנת הקייטרינג תאפשר לבני המשפחה להיות אחד עם השני ולהגיע אל יום ההולדת מלאי אנרגיה ולא מותשים ועייפים. 

לפרטים מלאים נא להתקשר ל: 054-5450490 

או 04-6248772 או 058-6966992 

או 054-3465472, דואר אלקטרוני : naamonna@gmail.com