קייטרינג על האש

קייטרינג על האש

עולם האירועים הישראלי הפך כבר מזמן לתעשייה של ממש, המציעה מגוון אפשרויות לחוגגי השמחות, החל מאירועים גדולים ונוצצים ועד אירועים קטנים ואינטימיים. אם בעבר היה נהוג לחגוג אירוע גדול באולם אירועים, כיום ניתן לחגוג כל אירוע בכל מקום שתבחרו. אחד האלמנטים שאפשרו זאת והעניקו לחוגגים את היכולת לגוון את סגנון האירוע שלהם ואת אופיו, הוא העובדה שהקייטרינג יצא מגבולות המטבח הנייח.

חשיבותו של האוכל באירוע היא מכריעה ויכולה להפוך כל אירוע למרשים, איכותי במיוחד וכזה שידברו עליו עוד שנים רבות. לכן, כאשר הכנת המזון נטשה את גבולות המטבח הנייח וכיום מאפשרת לערוך קייטרינג בכל מקום, אין חשש או דאגה לפרוץ את הגבולות המוכרים ולערוך חתונה באמצע היער או אירוע עסקי על חוף הים. הקייטרינג בעצמו נהיה מגוון יותר והיום ניתן למצוא קייטרינג דרוזי, קייטרינג חלבי וכמובן, קייטרינג על האש.

ממה מורכב קייטרינג על האש, ולאילו אירועים הוא מתאים?

בשרים מכל טוב לאירועים מגוונים – קייטרינג על האש

קייטרינג על האש, שמו כן הוא, הוא קייטרינג המציע לכם אוכל בשרי מגוון, שכולל מבחר רחב של סוגי בשרים ומאכלים שונים לפי בחירה. כמו כן, כאשר מזמינים קייטרינג על האש, הדבר יכלול גם תוספות ומאכלים המבוססים על מרכיבים צמחוניים כמו ירקות ופחמימות, כך שגם מי שאינו אוכל בשר מטעמים כאלו ואחרים, יוכל ליהנות מהקייטרינג.

כיום ניתן לערוך קייטרינג על האש כמעט בכל מקום, תוך כדי בחירה בצוות מנוסה ובטיחותי דוגמת סמבוסק, המציע קייטרינג דרוזי וקייטרינג על האש. ברגע שהקייטרינג מתופעל על ידי אנשי צוות מיומנים, תוכלו לקיים את האירוע שלכם בראש שקט, בקרחת יער, בחוף הים, בשטח או בטבע וכמובן, בחצר הביתית שלכם.

למה כדאי לבחור קייטרינג בשרי?

הקייטרינג הבשרי משווה תדמית מושקעת ומרשימה לאירוע שלכם ויכול להתאים למרבית סוגי האירועים, בין אם מדובר בחתונה, אירוע עסקי או יום הולדת. כמו כן, קייטרינג בשרי יכול להתאים במיוחד לאירועים חברתיים כמו מסיבת רווקים או רווקות, מסיבת אירוסין, פגישת מחזור וכדומה. יתרון נוסף ומרכזי בקייטרינג, זה העובדה שלא תצטרכו להתעסק עם הדאגה לקניית המצרכים הדרושים להכנת האוכל והטרחה הגדולה בבישולו ובארגונים סביבו. 

לפרטים מלאים נא להתקשר ל: 054-5450490
או 04-6248772 או 058-6966992
או 054-3465472, דואר אלקטרוני : naamonna@gmail.com